Firemní média

FIREMNÍ MEDIA A VIDEA

Firemní publikace realizujeme komplexně. Tištěná media včetně tisku a distribuce, online verze dle NEJJEDNODUŠŠÍHO dostupného formátu.
Všechny cesty výrobních procesů jsou výsledkem dlouholeté insider aktivity, komfortními vztahy s partnery, dodavateli (médii, tiskárnami, specialisty) a s klienty.

 

MENTORING PRO MEDIA INHOUSE

Potřebujete sestavit redakční systém a tým pro výrobu časopisu „IN-HOUSE“? OBJEDNEJTE SI NÁS NA PILOTNÍ VYDÁNÍ!

 

VIDEA VE FIREMNÍCH MÉDIÍCH.

Video v mediu? To je život mezi řádky. Bývalé tradice osvěžené moderní technologií a designem. Milujeme tradice, ale potřebujeme je citlivě asimilovat s naší realitou. Je to podobné jako otázka čerstvých vajec z domácího chovu. Design v kurníku? Proč ne. Okrasné slepičky v kultivovaném prostředí. A všichni se cítí – doma. Děkuji za nadčasový design a vtip uznávané designérce MgA.Tereze Janečkové PhD.

OCENĚNÍ.

V soutěži Zlatý středník jsme v týmu Milada Svobodová, Jana Hakenová a Tereza Janečková získaly ocenění, 2. místo v kategorii nejlepší B2B časopis za titul: Friseur professionals pro P&G, WELLA PROFESSIONALS. Náhled ocenění zde.

FIREMNÍ MEDIA SRDCEM.

Friseur professionals, firemní časopis pro kadeřníky, srdcovka asi sedm let. Jana Hakenová jako nejvíce sexy redaktorka a nejlepší parťák do pohody i nepohody. A Art director Tereza Janečková? Živá legenda designu, popArtu… umění. Získaly jsme dvakrát druhé místo v soutěži o nejlepší B2B titul.

klietske tituly nomad

Náhled v PDF zde.