Firemní cestopisy

FIREMNÍ CESTOPIS

Pracujte s vlastními informacemi kreativně, naučíme Vás to! Unikátní projekt Archive Evolution je takovým firemním cestopisem. Systém, který má pro firmy vysoký manažerský význam. Co nikdo nezapsal, jako by se nestalo. Dodnes se vedou spory o tom, kdo skutečně objevil Ameriku, byli to Vikingové? Sága a zvěsti? Kolumbus vedl precizní lodní deník, dobře si jej střežil a díky tomu mohl zvěstovat o svých velkých činech a postupech. Kdyby měl rodinnou firmu, jeho lodní deník by byl jistě základem pro firemní kulturu, stal by se firemní biblí. Objednejte si kronikářskou archivaci událostí ve Vaší firmě, nebo ve městě a získáte senzační selekci událostí, procesů a podkladů pro interní a externí komunikaci.

 

ARCHIVAČNÍ ŠANON

archivni sanony

PŘEKVAPUJ KRÁLOVSKY. Speciální edice stylových archivačních šanonů a boxů TRIOARISTO 2017. NOVINKA v nabídce. Ruční výroba. Skladem 400 ks každého druhu TRIA. Minimální objednávka 10 kusů.

Více o cenách ZDE.

KRONIKÁŘSKÝ ARCHÍV S MANAŽERSKÝM VÝZNAMEM.

klientske tituly firemni cestopisy collage

Na fotografii je archivovaná mezinárodní konference. Příští rok se bude opakovat. Manažer delegujíc realizaci konference na příští rok, vezme šanon s DVD a řekne: „Tady je moje zadání. Rád bych, aby byla tato konference ve stejném duchu a rozsahu jako vloni.“ V archivačním balíku najde realizátor vše. Kolik času potřebuje na přípravu, kdo byl pozvaný, jaké byly náklady, co se jedlo, pilo, jaký byl program, kolik se tisklo propagačních materiálů, co bylo dostačující, čeho bylo moc a co se najde na skladě k opakovanému použití. Výsledkem Archive Evolution jsou také výroční firemní kroniky a výstavní expozice.

KALIGRAFIE.

 klientske-tituly-firemni-cestopisy-kaligrafie

Výroční kroniky můžeme doplnit ručním písmomalířstvím. Kontrastem novodobých formátů s historickými motivy.